Tavolin per studio arkitekture ose per zyra.

Shitet nga: Bona 19 Mar 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   20 000 EUR

Komuna: Artanë
Perdoret per zyra dhe per kompjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim