Tenda-karrika-tavolina me qera 045646222 Nxemje

Shitet nga: Shemi Sot 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina me mbulesa per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,posedojn edhe ndriqim , Per rezervime dhe informata lajmrohuni viber +38345646222 ose tel- 045510869
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim