Kabell rryme 1,5m

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blej24.com 06 Dhj 10:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Artanë
Kabell rryme 1,5m
Kodi i produktit: 7005__________________________________________________________________________________________________

KURSEJE KOHEN, POROSIT ONLINE SEPSE TRANSPORTI FALAS!!

TRANSPORTI ESHTE FALAS NE TE GJITHA QYTETET E KOSOVES, BRENDA 24 OREVE.

ARTIKUJT MUND TI POROSITNI ONLINE OSE DIREKT TI BLENI NE SHITOREN TONE NE BREG TE DIELLIT
__________________________________________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur si dhe ato mund ti gjeni ne uebfaqen tone www.blej24.com!

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

www.blej24.com
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene - E Premte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00

Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Kur të mbërrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugën edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (që është në anën e majtë). Menjëherë pas Rio Market ktheheni majtas në rrugën me katror (kocka) dhe vazhdoni 50m deri te tabela jonë Blej24.
(Vizitoni webfaqen tone, ne Kontakt, dhe ndiqni videot se si te vini tek ne)
Tek ne gjithashtu mund të bëni edhe riparimin e LCD dhe Plazma televizorave me pjesë të reja dhe origjinale.

Beje porosine ne direkt ne Blej24.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim