punojm dyer me porosi dyer te mbrendshme 80Euro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LULI Dje 08:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Artanë
punojm dyer te mbrendshme dhe te gjitha dyert per shtepi punojm dhe me porosi
+38345613117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim