Banese

Shitet nga: linmon 16 Pri 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Artanë
banesa ka2 dhoma dhe nje banjo eshe shum ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim