shitet banesa ne ferizaj

Shitet nga: ramadan 29 Sht 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Artanë
urgjent shitet banesa me siperfaqe 65 m2,banesa gjendet per balle stacionit te policise,kati i 5 peste,banesa ka infrastrukture te kompletuar,ashensor,nxemje qendrore uje dhe rryme te boolshem,banesa ka te gjitha dokumentat e duhura dhe mundet te bahet bartja,qmimi i baneses eshte 30.5ooero qmim shum i voliteshem,blersit serioze munde te lajmrohen ne tel.045 638 1o5 banesa eshet pjeserishte e mobiluar ,eshte e gateshme menjihere per banim ne te kam banuar deri tani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim