PRONA NE SHITJE

Shitet nga: femi 05 Gsh 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Adresa: zebince -Artane
Sipërfaqe: 81000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt
Komuna: Artanë
Shtepi, shtall , ara livadhe dhe mal....e pershtatshme per agrobiznes, veprimtari te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim