Parcela ne Shitje

Shitet nga: Misim Gashi 15 Gsh 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Llabjan
Sipërfaqe: 1600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Artanë
Parcela ne Shitje - 16 Ar

Është e përshtatshme per ndërtim , 40 m dalje në rrugë të asfaltuar te Fshatit , ka rrjetin e ujësjellsit dhe rrjetin e energjis elektrike .

Qmimi sipas marrveshjes .

Nr kontaktues : 044600056
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim