Prona ne shitje

Shitet nga: sokol 23 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Adresa: PREKOVC-ZEBINCE
Sipërfaqe: 130000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt
Komuna: Artanë
shtepi me,13 he tok mal livadhe ne Prekovc komuna e artanes, shume e pershtatshme per aktivitete agrare dhe biznese tjera.
Qmimi,70 euro per ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim