Shes 1he 50ari toke -livadhe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Compromiso Sot 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Adresa: Shes 1he 50ari toke-livadh
Sipërfaqe: 15000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë
Komuna: Artanë
Shes token e ndare ne dy pjese shitet komplet dhe ndaras 18km nga gjilani pozite e bukur me pamje nga kalaja e Artanes dhe makreshi e pershtatshme per çdo lloj veprimtarije çmimi per ari per ma shum detaje ju mire pres ne tel049 499997.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim