Shes ose jap ne shrytezim.

Shitet nga: Fehmi Zymeri 28 Mar 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Artanë
Shes ose jap ne shrytezim token me siperfaqe prej 52 ari ne rrugen per Artane (Novoberde)
me sakte afer fshatit Koznice.
Toka eshte skaj rruges dhe eshte me dokumentacion te rregullt perkthim pa problem.
Vlene te ceket se nuk eshte ne hipoteke bankare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim