Toke

Shitet nga: fehmi zymeri 26 Shk 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
shes urgjentisht token me sperfae prej 62 ari.
toka gjendet rruges per artane me sakte afer fshatit koznice. eshte me dokumentacion te rregullt dhe ka infrastrukture te mire.toka eshte skaj rruges kryesore edhe eshte e pershtatshme per ndertimin e nodonje objekti per biznes apo per banim. mundesi nderrimi te mira materiale tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim