Toke

Shitet nga: adi 18 Nën 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Artanë
Shes 1000 m2 toke 5 km larg qendres qytetit elbasanit.(komuna hajdaran) toka eshte e mbjellur me vreshta rrushi dhe eshte e paisur me dokumenta te rregullta.cmimi 22 mije lek m2 per me shum informacione telefonononi ne nr +355696617249.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim