Truall prej 23.5 ari ne Llabjan

Shitet nga: Ragip 23 Qer 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Artanë
Trolli gjindet ne Llabjan 100 Metrra larg rruges magjistrale Prishtin-Gjilan.
Eshte ven i pershtatshem per ndertim te shpis apo ndonje Vile , ka uj , rrymen afer dhe rrugen deri te trolli edhe mbi 6 metrra e gjere. Per ata te cilet e adhurojn natyren eshte nje vend i mrekullueshem.
Qmimi 700 € per Ari.
Bejm ndrrim edhe me ndonje veture me vlere deri 5000 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim