shes truall ne Shengjin Lezhe

Shitet nga: altin 31 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Për vendbanimin: Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Artanë
700 mt troj ne hyrje te shengjinit ne lezhe ne shqiperi..toka eshte e rrethuar dhe ka lidhje uji dhe dritash..gjithashtu toka eshte me tapi dhe te gjitha doumentat..toka ndodhet 150mt nga rruga kryesore dhe 400 mt nga Deti..kerkoj per shitjen 25000euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim