shes urgjentisht token

Shitet nga: fehmi zymeri 11 Sht 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Adresa: 62 ari
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Artanë
shes token urgjentisht
toka ka siperfaqe pre 62 ari dhe eshte rruges per novoberde me sakte afer fshatit koznice.
toka eshte skaj rruges dhe ka infrastrukture te mire.
mundesi nderrimi me ndonje veture ne vlere te vogel dhe kompensimi i vleres se mbetur nga totali ne para.
Toka ka dokumentacion te rregullt dhe munde te bartet pa problem ne emrin e pronarit te ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim