shiten 3hektar toke ne fashtin zebince novoberd

Shitet nga: ganiu 30 Jan 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Adresa: zebinc novoberd
Sipërfaqe: 30000 m2
Komuna: Artanë
shiten 3 hektar ne fshatinzebinc novoberd vend ipershtatshum per mjllje te mjedres dhe boronices qmimi 2,50 metra katror apo 250 ero ari te interesuarit lajmronu ne tel 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim