shitet trolli ne koznic

Shitet nga: naser elezi 25 Shk 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Adresa: fshati koznic, prekovc
Sipërfaqe: 250 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Artanë
shitet mali, livadhet , ara ne koznic...per qmim mund te bisedojm dhe te caktojm nje qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim