shtepi me ara mal dhe livadhe

Shitet nga: sokol 29 Tet 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Adresa: zebince
Sipërfaqe: 110000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt
Komuna: Artanë
SHTEPI DHE OBJEKTE PERCJELLESE, mal 2 hektar tjerat ara dhe livadhe, pershtatshme per te gjitha veprimtarit bujqesore dhe tjera....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim