Vile prej 500m2 ne Artane

Shitet nga: Leonard 10 Jan 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Hotel
Sipërfaqe: 500 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Vendit për peshkim, Pyllit, Vendit për skijim
Komuna: Artanë
OKAZIONN OKAZZIN Shitet HOTEL NE DURRES 300 METRA PRANE URES SE DAJLANIT...viber dhe what's up
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim