Flija te saqite te kualitet te larte

Shitet nga: bingo 18 Mar 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
risi risi shesim flija te pjekura me saqe flijate i bejme me maze te lopes e jo me pavllaka per ciles dhe kualitet dote bindeni vete gjendemi ne prugovc ju mirpresim nuke dote zhgenjen te bedri dragushai
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim