Lokal

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Lokal 26 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira, lokali gjindet ne Rr. Skenderbeu afer shkolles Teknike. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme. Qmimi eshte i volitshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim