Lokali ipet me qera

Shitet nga: avdi 29 Maj 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet lokali me qera,ky lokale gjendet perballe taxi per dumnic ne rrugen skenderbeu
lokali ka nje pozite strategjike per biznese te ndryshme ,si dhe munde te merret me qera edhe shtepija qe gjendet mbi lokale dhe me marveshtje munde te merret edhe oborri te cilin munde ta perdorni se shtese per ndonje afarizem ma te gjer,kto kushte jane shume te mira dhe munde te merren per nje qmim shume te volitshem per ma teper tel.044 170 898 dhe 049 170 898 podujeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim