Shitet lokali ne podujeve te parku i qytetit

Shitet nga: Naim 05 Dhj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet te parku i qytetit i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie çmimi i volitshëm sipaas marrveshjes...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim