Shitet lokali ne podujeve

Shitet nga: Naim 05 Dhj 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin i cili ndodhet ne lagjen parku i qytetit ne podujeve.Lokali eshte i pershtatshem per qdo veprimtari....Çmimi i volitshem sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim