Shes qen sharri 20 euro

Shitet nga: rraha 24 Shk 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Adresa: skenderbeu
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Besianë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shes qen sharri 20 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim