Leshoj lokalin afariste me qera, rruga Skenderbe..

Shitet nga: Berat 18 Dhj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Hapësirat : Të tjera
Leshoj lokalin afariste me qera ne rrugen Skenderbeu ne Podujeve, me konkretishte perball Beni Dones, perkatesishte ne objektin e njejete me Radio Vizionin.

Lokali ka mbi 100 m2, eshte i rregulluar dhe i paisur me inventare shkollore, pra eshte i pershtatshem per ofrim te kurseve te gjuheve te huaja.
Lokali gjendet ne katin e 3-te, ka 2 klase te paisura me 40 banka shkollore si dhe zyre e WC


Per informata shtese, kontaktoni ne keta numra:

044160114
049 649527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim