Leshoje dy LOALE me qera dhe shtepin mbi lokale

Shitet nga: avdi 14 Jan 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Hapësirat : Të tjera
jap dy lokale me qera ne podujeve lokalete munde te miren edhe nje nga nje por per ndonje afarizem ma te gjer munde te merren se bashku si dhe mundet te merrete shtepija e cila gjendet mbi lokale me nje siperfaqe afersishte 80 m ,gjthashtu me marveshje mundet te shfryt zohet edhe oborri prej 3,4 ari truall per ma teper tel 044 170 898 dhe
049 170 898 si dhe viber
podujeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim