Shitet

Shitet nga: Roland 02 Dhj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Sipërfaqe: 11 m2
Komuna: Besianë
Hapësirat : Të tjera
4km afer ligjenit te Batllaves Mini Motel me 4dhoma te mobiluara dhe restaurant me mini petrol
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim