Lëshoj tre lokale me qera në qendër të qytetit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Hamdi 14 Shk 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Hapësirat : Zyra
Lëshoj tre lokale me qera objekti gjindet në rrugen Zahir Pajaziti në qendër të qytetit. Nga të dy anët ka pamje në rrugen kryesore.Kati i dyt
Posedon parking
Ngrohje qendrore
Air Conditioners
Rrymë dhe ujë 24h

Lokali i parë 20 m katror
Lokali i dyt 30 m katror
Lokali i tret 40 m katror

Na kontaktoni në nr:
049 214 138
044 214 138
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim