DUAJ SANE

Shitet nga: brahim 03 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes DUAJ te SANES te kualitetit te lart , duaj cilesor me madhesi deri ne 1m , do te bindeni edhe wet per kualitetin, cilesin dhe sasin e duajve ne fjal per me shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit te shenuar me poshte.. ,Presim bleres serioz ....

VEREJTJE: Sms-t nuk i kthejm kerkojm ndjese

TEL: 044196093
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim