Dele me kingja

Shitet nga: Doni 26 Mar 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
40 dele me nga nje kingj
1 dash dhe 4 dhi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim