Duej sane

Shitet nga: xhafer 07 Shk 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shesh duj sane bari i but te interesuarit kontaktoni ne ket numer dhe e shiheni edhe vet cilsin e sanes.
Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim