Duj sane

Shitet nga: xxx 05 Mar 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
San 200 duj dhe tetelin 300 duj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim