Fazana

Shitet nga: Ramadan 11 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Shes fazana, pula te te gjitha llojeve, qura, misirka, shota te te gjitha llojeve dhe gusa. Shes veze te te gjitha ketyre shpezeve qe i permenda. Porosia duhet te behet paraprakisht.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim