Gjela te bukur

Shitet nga: Gani 22 Shk 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR   18 EUR

Komuna: Besianë
Shes gjelat jane shum tmire jane te mdhaj
Jane te bukur dhe jane rac e madheGjela, pula knojsi knus gjel qur qura inkubator ve vo vez brahama gold amrok sharka piklajka pulat pul zog zogj

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim