Inkubator 140 vez

Shitet nga: Gani 18 Pri 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   200 EUR

Komuna: Besianë
Shes inkubatora gjysum automatik me nje levizje behet rrotullimi i vezve
140 vez nje inkubator qelshmeri shumm tmir. Kan termostatin adekuat per inkubator matesin e temperatures si dhe te lageshtis


Boj ndrrim me pula qura ose me najsen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim