Kashte

Shitet nga: Gani 26 Mar 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   15 EUR

Komuna: Besianë
Shes kashte ka 1 euro duku
Duajt jane te mdhej jane te lidhur mir dhe jane ne pleme nuk jane te lagur
Gjindem ne fshatin dyz.
Pres thirrje serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim