Klyshqi

Shitet nga: Arti 01 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Shes klyshqi femr dhe mashkull dubermen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim