Kuder e sharrit 15 eru shum tmir jon

Shitet nga: xxxxxxxx 08 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
qen t sharrit shum t mir
ka 1 muj
shum t mir per roj t oborrit jon t ngushum dhe t dashtun per familjen por jon agresiv per t hujt + osht vet i lindur me bisht tkput
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim