Lopa per Kurban

Shitet nga: aaa 22 Sht 07:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Besianë
Shitet lopa pa viq , lopa eshte shum e pershtatshme per kurban , mosha eshte 5 vjeq dhe eshte shum e shendosh dhe pa asnje shenj dhe jap garancion qe nuk eshte plle ( e mbarsume ), te thrrasin vetem bleresit serioz , tel . 044 299 080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim