Lopet

Shitet nga: Nexhip 22 Pri 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shiten lopet. E kuqja eshte qumeshtore qe tre muaj eshte shtuar viqin e trete e ka pasur, I jep deri ne 25 litra qumesht. E zeza edhe nje muaj shtohet per te 5 her. Tek ne i ka dhen deri ne 25 litra qumesht. Per me shum kontaktoni ne 44882823 dhe 045262032
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim