Mshtjerr e Mir

Shitet nga: Xxxxxxx 07 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes mshtjerren e mir 9 muajshe bars vetem sa Nuk ka dal me viq
E ka t 2-tin viq dhe eshte me te gjitha garancionet
Per ma Shum na kontaktoni ne nr 044686039
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim