Pastor Belg Malinos

Shitet nga: Xxxxx 10 Jan 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Shes klyshqit te races paster Belge Malinos, prinderit i kan te importuar nga gjermania dhe te degjueshume sipas koma de. Pres bleres serioz, tel edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim