Pastor Gjerman 100% origjinal

Shitet nga: ... 19 Mar 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Shes qenin pastor Gjerman 100%origjinal gjinia Mashkull mosha 2 vjet e 3 muj, eshte I mire per pllace dhe per shtepi, eshte I ndegjueshem.
Arsyja pse po e hjeku eshte se kam nje qen tjeter.
Qmimi eshte 150 po boj ndrrim edhe me diqka qe me konvenin si psh Inkubator pula etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim