Pauna

Shitet nga: Anonim 05 Sht 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Shes nje qift pauna mashkull dhe femer mashkulli 3 vjeq dhe femra 1.5 vjeq te vaksinuara.Qmimi per qift 180 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim