Pula amrok orgjinal

Shitet nga: Gani 12 Krr 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes pula amrok orgjinal i shes 7copa pula dhe 2 gjela. Pulat jane te shendosha jane te valsionuara jan duke ber ve


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim