Pula dhe gjela fshati

Shitet nga: Arben 05 Dhj 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   8 EUR

Komuna: Besianë
Shes rreth 300 gjela dhe pula fshati. Jane te qelun ne mars dhe jane te vaksionuar me rregull. I shes te gjitha bashk perndryshe ndryshon edhe qmimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim