Pula italiane dhe new hempshire

Shitet nga: xxxxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shes 3 gjelat New hempshire rac e paster njeri esht me unaz i bler ne panair,Gjelin e bardh italian dhe pulen italian gold origjinal mund te thirrni ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim