Pula

Shitet nga: Ramadan 19 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Besianë
Shes fazana, pula te te gjitha llojeve brahma, qura, misirka, shota te te gjitha llojeve dhe gusa. Shes veze te te gjitha ketyre shpezeve qe i permenda. Porosia duhet te behet paraprakisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim